Хутір Тихий
+380 (67) 218-45-45
Контакти
Хутір Тихий
Контактна особа:
Адміністратор
Телефони:
+380 (67) 218-45-45показати+380 (67) 218-45-45
Адреса:
Україна, Чернівецька обл., Путильський р-н, с. Сергії, вул. Головна, 449 на мапі
header
Про нас

Про нас

Еко-курорт «Хутір Тихий» затишно розташувався в самому серці Гуцульського краю – у центрі Буковинських Карпат на висоті 1050 м над рівнем моря. Його зусібіч оточують величні гори та неймовірна дика природа, а в радіусі 100 км немає жодного діючого промислового підприємства. «Хутір Тихий» огортає чисте гірське повітря та напуває цілюща джерельна вода. Тут панує спокій та гармонія, а дзвінку тишу порушує лише шепіт дерев, трав та мелодійний спів птахів.

Природа щедро нагородила наш еко-курорт не лише своєю неймовірною красою, а й особливими дарами. У цьому екологічно чистому куточку Карпат ростуть унікальні гірські рослини – ароматні хвойні дерева, а також рідкісні трави. Вони наповнені енергією первозданної природи, а тому мають здатність зміцнювати здоров’я та відновлювати сили. Неповторні карпатські ліси, які сусідують із «Хутором Тихим», щороку обдаровують нас справжніми скарбами – лісовими ягодами та білими грибами. Про особливий смак та користь карпатського меду ходять легенди. За цілющими  властивостями йому і справді немає рівних.

Природа «Хутора Тихого» - це справжня зелена аптека. Її унікальність у тому, що вона лікує не лише тіло, а й душу. Насолоджуючись красою пейзажів, тишею та чистим повітрям, пронизаним ароматом смерек, смакуючи органічними продуктами, вирощеними та зібраними в екологічно чистому середовищі, Ви відчуєте приплив сил та енергії. Відпочинок на нашому еко-курорті подарує Вам здоров’я та наснагу для нових звершень.

Якщо Ви бажаєте насолоджуватися смаком та цілющими властивостями дарів Карпатських гір цілий рік, замовляйте продукцію власного виробництва «Хутора Тихого». Відтепер частинка Буковинських Карпат завжди буде у Вашому домі!

Наш сайт: http://hutir.org 

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Адміністратор
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
Хутір Тихий
Адреса
Україна, Чернівецька обл., Путильський р-н, с. Сергії, вул. Головна, 449
Телефон
+380 (67) 218-45-45показати+380 (67) 218-45-45
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх